Liceum z maturą międzynarodową

Matury Międzynarodowa (International Baccalaureate Diploma Programme) to 2-letni program nauczania prowadzony w dwóch ostatnich klasach liceum. Przy czym nauczanie w programie matury międzynarodowej IB DP obejmuje sześć przedmiotów wybranych przez ucznia.

Czytaj więcej

Rekrutacja

REKRUTACJA do VII klasy szkoły podstawowej W związku z reformą trwa nabór do VII klasy szkoły podstawowej (odpowiednik I klasy gimnazjum) w Kolegium Europejskim. Do 25.08.2017 cena promocyjna! Istnieje jeszcze możliwość zapisów do II i III klasy gimnazjum i klas licealnych.

Czytaj więcej

Kolegium Europejskie najlepszą prywatną szkołą IB Diploma w Europie!

W rankingu efektywności prywatnych szkół z maturę międzynarodową IB krakowskie Kolegium Europejskie zajęło pierwsze miejsce pokonując ponad 88 szkół z całej Europy!

Czytaj więcej

 

O Kolegium Europejskim

Kolegium Europejskie w Krakowie to działające od 2004 roku prywatne gimnazjum, szkoła podstawowa i liceum z maturą międzynarodową IB oraz maturą polską. Szkoła oferuje ciekawe profile, możliwość wyboru przedmiotów i naukę w małych grupach. Kolegium Europejskie otwiera drogę na uczelnie zagraniczne, między innymi: HARVARD, YALE, MIT, CAMBRIDGE, OXFORD, gdzie już studiują nasi absolwenci oraz na najlepsze uczelnie polskie. Pomagamy w składaniu podań i zebraniu niezbędnych dokumentów.

Kolegium Europejskie to najlepsza szkoła w Krakowie dla kandydatów na wyższe uczelnie! 100% naszych absolwentów dostaje się na studia wyższe. Nie sztuka skończyć liceum i zdać maturę, sztuka dostać się na studia a my w tym jesteśmy najlepsi!

Chcesz mieć przyjaciół z całego świata? Przyjdź do nas, tu uczy się młodzież z Kanady, USA, Nowej Zelandii, Korei, Wietnamu, Szwajcarii, UK, Ukrainy i wielu innych krajów. Mieszające się języki podczas przerw lekcyjnych przenoszą nas w inny świat tworząc wyjątkową atmosferę tej szkoły. W międzynarodowym towarzystwie nauka języków jest bardzo szybka i efektywna. Kolegium Europejskie to szkoła, do której dzieci chodzą z przyjemnością a nie z obowiązku.

Czytaj więcej

Z życia szkoły


Lista podręczników

Przedstawiamy listę podręczników obowiązujących w naszej szkole w klasach PRE IB - I LO oraz I IB II LO

Czytaj więcej

Bluzy i T-shirty

Możliwość zamówienia bluz i T-shirtów w obowiązującej kolorystyce, bluzy granatowe, koszulki czarne, T-shirty białe. Zamówienia przyjmuje sekretariat szkoły mailowo na adres: sekretariat@ke.edu.pl

Czytaj więcej

Dołącz do nas na Facebooku!

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebboku komentuj i oceniaj. Ostatnie pięć postów możesz znaleźć w zakładce Facebook po prawej stronie ekranu.

Dołącz do nas

Wiadomości

Oglądnij film o szkole

 

Nasze kursy

Kadra nauczycielska

Certyfikaty