Liceum z maturą międzynarodową

Matury Międzynarodowa (International Baccalaureate Diploma Programme) to 2-letni program nauczania prowadzony w dwóch ostatnich klasach liceum. Przy czym nauczanie w programie matury międzynarodowej IB DP obejmuje sześć przedmiotów wybranych przez ucznia.

Czytaj więcej

Rekrutacja

UWAGA- uruchomiona specjalna pula kilku wolnych miejsc w Liceum Kolegium Europejskie w Krakowie prowadzi rekrutację uczniów do liceum z maturą międzynarodową IB do klas I, II i III, gimnazjum językowego do klasy II i III oraz do szkoły podstawowej do klas V, VI i VII

Czytaj więcej

Kolegium Europejskie najlepszą prywatną szkołą IB Diploma w Europie!

W rankingu efektywności prywatnych szkół z maturę międzynarodową IB krakowskie Kolegium Europejskie zajęło pierwsze miejsce pokonując ponad 88 szkół z całej Europy!

Czytaj więcej

 

O Kolegium Europejskim

Kolegium Europejskie w Krakowie to działające od 2004 roku prywatne gimnazjum, szkoła podstawowa i liceum z maturą międzynarodową IB oraz maturą polską. Szkoła oferuje ciekawe profile, możliwość wyboru przedmiotów i naukę w małych grupach. Kolegium Europejskie otwiera drogę na uczelnie zagraniczne, między innymi: HARVARD, YALE, MIT, CAMBRIDGE, OXFORD, gdzie już studiują nasi absolwenci oraz na najlepsze uczelnie polskie. Pomagamy w składaniu podań i zebraniu niezbędnych dokumentów.

Kolegium Europejskie to najlepsza szkoła w Krakowie dla kandydatów na wyższe uczelnie! 100% naszych absolwentów dostaje się na studia wyższe. Nie sztuka skończyć liceum i zdać maturę, sztuka dostać się na studia a my w tym jesteśmy najlepsi!

Chcesz mieć przyjaciół z całego świata? Przyjdź do nas, tu uczy się młodzież z Kanady, USA, Nowej Zelandii, Korei, Wietnamu, Szwajcarii, UK, Ukrainy i wielu innych krajów. Mieszające się języki podczas przerw lekcyjnych przenoszą nas w inny świat tworząc wyjątkową atmosferę tej szkoły. W międzynarodowym towarzystwie nauka języków jest bardzo szybka i efektywna. Kolegium Europejskie to szkoła, do której dzieci chodzą z przyjemnością a nie z obowiązku.

Czytaj więcej

Z życia szkoły

Wakacyjny konkurs fotograficzny

Ogłaszamy wielki konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie z wakacji. Dla trzech pierwszych laureatów przewidziane są nagrody! W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie Kolegium Europejskiego w tym nowo zapisani na rok szkolny 2017/2018. Zdjęcia należy przesyłać na adres poczty : do 31.08.2017r.

Czytaj więcej

Poprawkowe matury międzynarodowe IB listopad 2017

Nasza szkoła przeprowadza maturę poprawkową w sesji listopadowej 2017. Ostatni czas na rejestracje! Przyjmujemy dzieci z całego świata. Skontaktuj się z nami i podaj przedmiot lub przedmioty oraz poziom. Więcej informacji pod numerem telefonu +48 733 883 121 oraz pisząc na adres


Dołącz do nas na Facebooku!

Funpage Kolegium Europejskiego to najnowsze informacje z życia szkoły o szkole i programie IB Diploma. Bądź na bieżąco przeczytaj najnowsze posty, komentuj i oceniaj. Ostatnie pięć postów możesz znaleźć w zakładce Facebook po prawej stronie ekranu. Zostań naszym fanem a żadna ważna informacja Cię nie ominie.

Dołącz do nas

Wiadomości

Oglądnij film o szkole

 

Nasze kursy

Kadra nauczycielska

Certyfikaty