Liceum z maturą międzynarodową

Matury Międzynarodowa (International Baccalaureate Diploma Programme) to 2-letni program nauczania prowadzony w dwóch ostatnich klasach liceum. Przy czym nauczanie w programie matury międzynarodowej IB DP obejmuje sześć przedmiotów wybranych przez ucznia.

Czytaj więcej

Rekrutacja

Kolegium Europejskie w Krakowie prowadzi rekrutację uczniów do liceum z maturą międzynarodową IB do klas I, II i III, gimnazjum językowego do klasy II i III oraz do szkoły podstawowej do klas V, VI i VII z poszerzonym programem nauczania języka angielskiego.

Czytaj więcej

Kolegium Europejskie najlepszą prywatną szkołą IB Diploma w Europie!

W rankingu efektywności prywatnych szkół z maturę międzynarodową IB krakowskie Kolegium Europejskie zajęło pierwsze miejsce pokonując ponad 88 szkół z całej Europy!

Czytaj więcej

 

O Kolegium Europejskim

Kolegium Europejskie w Krakowie to działające od 2004 roku prywatne gimnazjum, szkoła podstawowa i liceum z maturą międzynarodową IB oraz maturą polską. Szkoła oferuje ciekawe profile, możliwość wyboru przedmiotów i naukę w małych grupach. Kolegium Europejskie otwiera drogę na uczelnie zagraniczne, między innymi: HARVARD, YALE, MIT, CAMBRIDGE, OXFORD, gdzie już studiują nasi absolwenci oraz na najlepsze uczelnie polskie. Pomagamy w składaniu podań i zebraniu niezbędnych dokumentów.

Kolegium Europejskie to najlepsza szkoła w Krakowie dla kandydatów na wyższe uczelnie! 100% naszych absolwentów dostaje się na studia wyższe. Nie sztuka skończyć liceum i zdać maturę, sztuka dostać się na studia a my w tym jesteśmy najlepsi!

Chcesz mieć przyjaciół z całego świata? Przyjdź do nas, tu uczy się młodzież z Kanady, USA, Nowej Zelandii, Korei, Wietnamu, Szwajcarii, UK, Ukrainy i wielu innych krajów. Mieszające się języki podczas przerw lekcyjnych przenoszą nas w inny świat tworząc wyjątkową atmosferę tej szkoły. W międzynarodowym towarzystwie nauka języków jest bardzo szybka i efektywna. Kolegium Europejskie to szkoła, do której dzieci chodzą z przyjemnością a nie z obowiązku.

Czytaj więcej

 

Z życia szkoły


Zakończenie roku

Gratujemy wszystkim uczniom promocji do następnej klasy i indywidualnych osiągnięć w kończącym się roku szkolnym. Życzmy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji i czkamy na Was w nowym roku szkolnym. Na dobry początek Dyrekcja naszej szkoły przedłuża Wam wakacje i ogłasza dzień 1.09.2017 dniem wolnym!

Czytaj więcej

Eksperyment Łańcuchowy

Kolegium Europejskie jednym z patronów Eksperymentu Łańcuchowego - dużego wydarzenia na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 5 finale Eksperymentu Łańcuchowego na Wydziale Fizyki Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do wspólnej zabawy i współzawodnictwa stanęło ponad 200 drużyn

Czytaj więcej

Dołącz do nas na Facebooku!

Funpage Kolegium Europejskiego to najnowsze informacje z życia szkoły o szkole i programie IB Diploma. Bądź na bieżąco przeczytaj najnowsze posty, komentuj i oceniaj. Ostatnie pięć postów możesz znaleźć w zakładce Facebook po prawej stronie ekranu. Zostań naszym fanem a żadna ważna informacja Cię nie ominie.

Dołącz do nas

Wiadomości

Oglądnij film o szkole

 

Nasze kursy

Kadra nauczycielska

Certyfikaty