Wakacyjny konkurs fotograficzny

Ogłaszamy wielki konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie z wakacji. Dla trzech pierwszych laureatów przewidziane są nagrody! W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie Kolegium Europejskiego w tym nowo zapisani na rok szkolny 2017/2018. Zdjęcia nalży przesyłać na adres poczty elektronicznej: l do 31.08.2017r. Zdjęcia będziemy prezentować na bieżąco na naszym funpage'u na Facebooku. Liczba polubień zdjęcia będzie jednym z kryteriów branych pod uwagę przy ocenie prac.

Zakończenie roku szkolnego w Kolegium Europejskim

Gratujemy wszystkim uczniom promocji do następnej klasy i indywidualnych osiągnięć w kończącym się roku szkolnym.

Życzmy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji i czkamy na Was w nowym roku szkolnym.

Na dobry początek Dyrekcja naszej szkoły przedłuża Wam wakacje i ogłasza dzień 1.09.2017 dniem wolnym! Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 obędzie się 4.09.2017, tak aby  wszyscy nasi uczniowie z różnych stron świata zdążyli spokojnie wrócić na czas.

Eksperyment Łańcuchowy

Kolegium Europejskie jednym z patronów Eksperymentu Łańcuchowego - dużego wydarzenia na Uniwersytecie Jagiellońskim 5 finału Eksperymentu Łańcuchowego na Wydziale Fizyki Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do wspólnej zabawy i współzawodnictwa stanęło ponad 200 drużyn składających się z uczniów szkół podstawowych z rodzicami, uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych i studentów. Eksperyment Łańcuchowy to wspaniała okazja na poznanie praktycznego zastosowania różnorodnych praw fizyki, ale również nauki wzajemnej współpracy pomiędzy zespołami. Ponad dwieście instalacji zostało połączone w jedną wielką działającą maszynę.

Rajd rowerowy

W słoneczny poniedziałek, młodzież naszej szkoły uczestniczyła w corocznym rajdzie rowerowym z Wawelu do Tyńca, pięknym szlakiem wzdłuż bulwarów Wisły. Na miejscu była świetna zabawa i wiele atrakcji sportowych. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z rajdu.
On a sunny Monday, students from our school participated in the annual bike trip from Wawel Castle to Tyniec, a beautiful trail along the Vistula boulevards. In Tyniec students had fun and lots of sports activities.

Dzień Międzynarodowy w Kolegium Europejskim

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli Dzień  Międzynarodowy, w którym nasi uczniowie opowiadali o kulturach swoich krajów oraz przygotowali wyśmienity „międzynarodowy” poczęstunek. Dziękujemy również nauczycielom i uczniom za wielkie zaangażowanie w przygotowanie tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia:

Certyfikaty