Agata

Absolwentka

Program w Kolegium Europejskim pomógł mi stać się liderem i łatwiej podejmować ryzyko. Mając szeroki zakres przedmiotów i zajęć z łatwością wpadłam codzienny rytm nauki i uczenia się każdego dnia czegoś nowego. Dzięki programowi International Baccalaureate mogę kontynuować moją edukację w Stanach Zjednoczonych na Uniwersytecie Pace w Nowym Jorku, gdzie dumnie przemierzam drogę jako przyszły lekarz.

Uczennica Liceum

Mam na imię Mariia. Od września 2016 jestem uczennicą  klasy II liceum Kolegium Europejskiego w Krakowie, realizującej  program matury międzynarodowej. Szkoła posiada nowoczesne zaplecze, bardzo dobrze wyposażone pracownie i kompetentnych nauczycieli z długoletnim doświadczeniem w nauczaniu przedmiotów w programie IB DP.

Uczennica Liceum

Mam na imię Olga. W drugim semestrze roku szkolnego 2016/2017 rozpoczęłam naukę w Kolegium Europejskim w Krakowie, w klasie I liceum zwanej tutaj pre-IB.

Po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć odpowiednią dla mnie szkołę, spełniającą moje wymagania i pozwalającą na rozwijanie moich zainteresowań. Obecnie w klasie I uczęszczam na język angielski w wymiarze 8 godzin tygodniowo i uczę się go bardzo intensywnie.

Absolwentka

Cześć, mam na imię Ewa. Jestem absolwentką Kolegium Europejskie w Krakowie, gdzie w 2015 roku ukończyłam liceum z maturą międzynarodową IB. Jestem szczęśliwa, że mogłam uczęszczać do tej szkoły i otrzymać dokładne wskazówki dotyczące matury IB.

Absolwentka

Cześć!

Mam na imię Viktoria i ukończyłam Kolegium w 2014r. Nie wyjechałam za granice jak niektórzy koledzy i niektóre koleżanki, ale zostałam w Krakowie i studiuję na anglojęzycznym kierunku International Relations and Area Studies na Uniwersytecie Jagielońskim.

Absolwent

Cześć, mam na imię Tomek i jestem absolwentem Kolegium Europejskiego w Krakowie. Dzięki realizowanemu tam programowi matury międzynarodowej IB mogłem zrealizować swoje plany dotyczące edukacji. Jestem studentem uniwersytetu w Szkocji

Absolwent

Witam, mam na imię Kamil i jestem absolwentem liceum z maturą międzynarodową IB w Kolegium Europejskim w Krakowie. Miałem  wspaniałych nauczycieli i świetną klasę. Nie należałem do najlepszych uczniów, choć wszystko zdawałem na czas. Maturę zdałem nie najlepiej, ale nie stanowiło to problemu. Kiedy zadzwoniłem do Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Stosunków Międzynarodowych i zapytałem, czy zostałem przyjęty, otrzymałem odpowiedź, że bardzo cenią maturę IB i fakt, że w o ogóle ją zdałem jest wystarczający żeby zapewnić sobie miejsce.

Filmowa rekomendacja naszego absolwenta studiującego obecnie w Chinach:

Profil IB który realizowałem w Kolegium Europejskim w Krakowie  był bardzo biznesowy, gdyż wybrałem między innymi przedmioty Business Management i Economics  na  poziomie  HL. Od początku byłem przekonany, że biznes to jest to co chce robić w życiu.  Z Kolegium pojechałem też  na 6 miesięcy do szkoły w Anglii, gdzie mocno poprawiłem akcent i podszkoliłem j. angielski.

Certyfikaty