TOEFL

Egzamin TOEFL

Kolegium Europejskie prowadzi kurs przygotowawczy dla polskich i zagranicznych uczniów do egzaminu TOEFL. Egzamin ten jest najbardziej rozpoznawalnym ze wszystkich egzaminów sprawdzających umiejętności języka angielskiego na poziomie akademickim. Jest uznawany przez prawie 10 tysięcy szkół wyższych w ponad 100 krajach. Nasi nauczyciele to absolwenci prestiżowych amerykańskich i polskich uczelni którzy prowadzą zajęcia według akredytowanych materiałów dydaktycznych. Kurs TOEFL odbywa się 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny (4 godziny lekcyjne) i trwa 12 tygodni. Istnieje możliwość zorganizowania kursów bardziej intensywnych w okresie wakacyjnym jak również zajęć on-line.

TOEFL ocenia umiejętności rozumienia i posługiwania się językiem angielskim w środowisku akademickim przez osoby, dla których jest to język obcy. Sprawdza znajomość języka w czytaniu, słuchaniu oraz pisaniu. W większości rejonów świata oferowane są testy na komputer "computer-based". W miejscach, gdzie używanie komputera jest utrudnione przeprowadzane są testy na arkuszu papieru "paper-based". Egzamin składa się z czterech części, z których łącznie można uzyskać 120 punktów.

Kursy ten jest przeznaczony dla studentów którzy chcą dostać się na uczelnie w krajach, w których angielski jest językiem narodowym, dla potrzebujących międzynarodowego certyfiaktu potwierdzającego ich profesję, oraz dla tych którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje przy staraniu się o lepsze zatrudnienie.

Ponadto Kolegium Europejskie pomaga w procesie rejestracyjnym do egzaminu oraz wyborze uczelni.

Zapisy na kurs TOEFL w Kolegium Europejskim trwają przez cały rok. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt z nami +48 786 171 881 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Certyfikaty