TOEFL

Kurs TOEFL

Kolegium Europejskie prowadzi kurs przygotowawczy dla polskich i zagranicznych uczniów do egzaminu TOEFL. Egzamin ten jest najbardziej rozpoznawalnym ze wszystkich egzaminów sprawdzających umiejętności języka angielskiego na poziomie akademickim. Jest uznawany przez prawie 10 tysięcy szkół wyższych w ponad 100 krajach. Nasi nauczyciele to absolwenci polskich i zagranicznych uczelni, którzy prowadzą zajęcia według akredytowanych materiałów dydaktycznych, dostępnych również w naszej szkolnej bibliotece.

TOEFL ocenia umiejętności rozumienia i posługiwania się językiem angielskim w środowisku akademickim przez osoby, dla których jest to język obcy. TOEFL sprawdza znajomość języka w czytaniu, słuchaniu oraz pisaniu. W większości rejonów świata oferowane są testy na komputer "computer-based". W miejscach, gdzie używanie komputera jest utrudnione przeprowadzane są testy na arkuszu papieru "paper-based". Egzamin składa się z czterech części, z których łącznie można uzyskać 120 punktów.

Kursy TOEFL są przeznaczone dla studentów, którzy chcą dostać się na uczelnie w krajach, w których angielski jest językiem narodowym, dla potrzebujących międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego ich profesję, oraz dla tych którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje przy staraniu się o lepsze zatrudnienie.
Kurs TOEFL odbywa się u nas raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne i trwa 12 tygodni.

Kurs przygotowawczy TOEFL obejmuje: przygotowanie do egzaminu, dostęp do materiałów dydaktycznych.

W zależności od możliwości finansowych ucznia oferowane jest 6 wariantów kursu TOEFL:

  1.  Grupy 11-15 uczniów, 12 tygodni x 2 godziny - 600 zł

  2.  Grupy 7-10 uczniów, 12 tygodni x 2 godziny - 900 zł

  3.  Grupy 5-6 uczniów, 12 tygodni x 2 godziny - 1200 zł

  4.  Grupy 3-4 uczniów, 12 tygodni x 2 godziny - 1600 zł

  5.  Grupy 2 uczniów, 12 tygodni x 2 godziny - 2000 zł

  6.  Indywidualnie, 12 tygodni x 2 godziny - 2500 zł

Kolegium Europejskie pomaga również w procesie rejestracyjnym do egzaminu oraz wyborze uczelni.

Zapisy na kurs TOEFL w Kolegium Europejskim trwają przez cały rok. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny +48 786 171 881 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu ustalenia terminu spotkania.

Certyfikaty