SAT

Matura Amerykańska SAT

Kolegium Europejskie prowadzi kurs przygotowawczy dla polskich i zagranicznych uczniów do egzaminu matury amerykańskiej SAT. Egzamin ten umożliwia podjęcie studiów na czołowych amerykańskich uniwersytetach. Nasi nauczyciele to absolwenci prestiżowych amerykańskich i polskich uczelni którzy prowadzą zajęcia według akredytowanych materiałów dydaktycznych. Kurs odbywa się 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny (4 godziny lekcyjne) i trwa 16 tygodni. Istnieje możliwość zorganizowania kursów bardziej intensywnych w okresie wakacyjnym jak również zajęć on-line.

Kurs jest podzielony na 2 części:

  • Critical Reading and Writing (2 godziny lekcyjne, raz w tygodniu).
  • Math (2 godziny lekcyjne, raz w tygodniu).

Kurs SAT obejmuje:

  • Przygotowanie do egzaminu SAT.
  • Dostęp do materiałów dydaktycznych w naszej bibliotece.
  • Przeprowadzenie matury próbnej sprawdzającej poziom ucznia przed właściwym egzaminem.

Ponadto Kolegium Europejskie pomaga w procesie rejestracyjnym do egzaminu, wyborze uczelni w USA, konsultacjach przy tworzeniu dokumentów aplikacyjnych na wybrany uniwersytet w USA oraz o możliwościach stypendialnych.

Zapisy na kurs SAT w Kolegium Europejskim trwają przez cały rok. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt z nami +48 786 171 881 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Certyfikaty