SAT

Amerykańska matura SAT

Kolegium Europejskie prowadzi kurs przygotowawczy dla polskich i zagranicznych uczniów do egzaminu matury amerykańskiej SAT. Egzamin ten umożliwia podjęcie studiów na czołowych amerykańskich uniwersytetach. Nasz nauczyciel to obywatel USA, absolwent University of Phoenix w Foothill Ranch – California i International TEFL Academy w Chicago – Illinois, z dużym doświadczeniem zawodowym, pełen entuzjazmu do pracy, tworzący przyjemną, zachęcającą i dynamiczną atmosferę uczenia się, wdrażający tradycyjne i innowacyjne metody motywowania uczniów do osiągnięcia ich celów nauczania, prowadzący zajęcia według akredytowanych materiałów dydaktycznych.
Kolegium Europejskie to szkoła z maturą międzynarodową IB, która posiada sprawdzoną, dwujęzyczną kadrę. Szkoła pomaga w aplikowaniu na zagraniczne uczelnie, w których studiuje jej wielu absolwentów.

Kurs SAT odbywa się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne i trwa 15 tygodni. Razem 60 godzin.

  • Critical Reading and Writing (2 godziny lekcyjne, raz w tygodniu, 30 godziny lekcyjne)

  • Math (2 godziny lekcyjne, raz w tygodniu, 30 godziny lekcyjne).

Kurs SAT obejmuje: przygotowanie do egzaminu SAT, dostęp do materiałów dydaktycznych, próbna matura sprawdzająca poziom przed właściwym egzaminem.

Ceny kursów:

  • Kurs Indywidualny: 5.700 zł

  • Grupa 2 osobowa: 3.500 zł/osobę

  • Grupa 3-4 osobowa: 2.700zł/osobę

  • Grupa 5-6 osobowa: 1.800zł/osobę

  • Grupa 7-10 osobowa: 1.300zł/osobę

Kolegium Europejskie pomaga w procesie rejestracyjnym do egzaminu oraz wyborze uczelni w USA, prowadzi konsultacje przy tworzeniu dokumentów aplikacyjnych na wybrany uniwersytet w USA oraz konsultacje o możliwościach stypendialnych.


Opłaty rejestracyjne SAT (ceny poniżej są rejestracją w normalnym terminie):

  • Opłata rejestracyjna egzaminu SAT w USA: $45 lub z SAT + Essay $57

  • Opłata dodatkowa - zdawanie egzaminu poza USA - w przypadku Europy i Azji to $38

Zapisy na kurs SAT w Kolegium Europejskim trwają przez cały rok. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny +48 786 171 881 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu ustalenia terminu spotkania.

Certyfikaty