SAT

Amerykańska matura SAT

Europejskie Centrum Językowe i Edukacyjne prowadzi kurs przygotowawczy dla polskich i zagranicznych uczniów do egzaminu matury amerykańskiej SAT. Egzamin ten umożliwia podjęcie studiów na czołowych amerykańskich uniwersytetach.  Nasi nauczyciele to osoby z dużym doświadczeniem zawodowym, pełne entuzjazmu do pracy, tworzący przyjemną, zachęcającą i dynamiczną atmosferę uczenia się, wdrażający tradycyjne i innowacyjne metody motywowania uczniów do osiągnięcia ich celów nauczania, prowadzący zajęcia według akredytowanych materiałów dydaktycznych.
Europejskie Centrum Językowe i Edukacyjne  posiada sprawdzoną, dwujęzyczną kadrę. Szkoła pomaga w aplikowaniu na zagraniczne uczelnie, w których studiuje jej wielu absolwentów.

Kurs SAT odbywa się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne i trwa 12 tygodni. Razem 50 godzin.

  • Critical Reading and Writing (2 godziny zegarowe, raz w tygodniu, 25 godziny zegarowych)

  • Math (2 godziny zegarowe, raz w tygodniu, 25 godzin zegarowych).

Kurs SAT obejmuje: test poziomujący, przygotowanie do egzaminu SAT, dostęp do materiałów dydaktycznych, próbna matura sprawdzająca poziom przed właściwym egzaminem.

Ceny kursów:

  • Grupa 2 osobowa: 4.200 zł/osobę

  • Grupa 3-4 osobowa: 3.500zł/osobę

  • Grupa 5-6 osobowa: 3.200zł/osobę

  • Grupa 7-8 osobowa: 2.900zł/osobę

 Europejskie Centrum Językowe i Edukacyjne pomaga w procesie rejestracyjnym do egzaminu oraz wyborze uczelni w USA, prowadzi konsultacje przy tworzeniu dokumentów aplikacyjnych na wybrany uniwersytet w USA oraz konsultacje o możliwościach stypendialnych.


Opłaty rejestracyjne SAT (ceny poniżej są rejestracją w normalnym terminie):

  • Opłata rejestracyjna egzaminu SAT poza USA: 126$

  • Opłata rejestracyjna egzaminu SAT  w USA: 96$

 

 

Zapisy na kurs SAT w Europejskim Centrum Językowym  i Edukacyjnym trwają przez cały rok. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny  572-776-954 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu ustalenia terminu spotkania.

Certyfikaty