TOEFL

Egzamin TOEFL

Kolegium Europejskie prowadzi kurs przygotowawczy dla polskich i zagranicznych uczniów do egzaminu TOEFL. Egzamin ten jest najbardziej rozpoznawalnym ze wszystkich egzaminów sprawdzających umiejętności języka angielskiego na poziomie akademickim. Jest uznawany przez prawie 10 tysięcy szkół wyższych w ponad 100 krajach. Nasi nauczyciele to absolwenci prestiżowych amerykańskich i polskich uczelni którzy prowadzą zajęcia według akredytowanych materiałów dydaktycznych. Kurs TOEFL odbywa się 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny (4 godziny lekcyjne) i trwa 12 tygodni. Istnieje możliwość zorganizowania kursów bardziej intensywnych w okresie wakacyjnym jak również zajęć on-line.

TOEFL ocenia umiejętności rozumienia i posługiwania się językiem angielskim w środowisku akademickim przez osoby, dla których jest to język obcy. Sprawdza znajomość języka w czytaniu, słuchaniu oraz pisaniu. W większości rejonów świata oferowane są testy na komputer "computer-based". W miejscach, gdzie używanie komputera jest utrudnione przeprowadzane są testy na arkuszu papieru "paper-based". Egzamin składa się z czterech części, z których łącznie można uzyskać 120 punktów.

Kursy ten jest przeznaczony dla studentów którzy chcą dostać się na uczelnie w krajach, w których angielski jest językiem narodowym, dla potrzebujących międzynarodowego certyfiaktu potwierdzającego ich profesję, oraz dla tych którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje przy staraniu się o lepsze zatrudnienie.

Ponadto Kolegium Europejskie pomaga w procesie rejestracyjnym do egzaminu oraz wyborze uczelni.

Zapisy na kurs TOEFL w Kolegium Europejskim trwają przez cały rok. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt z nami +48 786 171 881 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kurs przygotowawczy do egzaminu TOEFL

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) jest uznawanym testem z języka angielskiego dla osób nie będących native speakers przy ubieganiu się o przyjęcie na studia prowadzone w języku angielskim na całym świecie. Określa on poziom zaawansowania w ramach wszystkich 4 umiejętności językowych – czytanie, słuchanie, mówienie i pisanie, od poziomu Intermediate /średniozaawansowanego/ (B1) do Advanced/zaawansowanego/ (C1)Zaświadczenie z liczbą punktów jest warunkiem dopuszczenia do ponad 7,5 mln instytucji edukacyjnych na całym świecie. Dla wielu firm TOEFL jest również respektowanym świadectwem umiejętności językowych.
Jeśli masz zamiar studiować za granicą (w USA, Kanadzie i innych krajach anglojęzycznych) ten egzamin jest dla Ciebie. Na naszym kursie przygotowawczym pomożemy Ci osiągnąć umiejętności testowe i poziom języka angielskiego potrzebne do uzyskania dobrego wyniku. Kurs obejmuje ćwiczenia czytania, pisania, słuchania i mówienia oparte o TOEFL, jak również próbne ćwiczenia i symulacje pełnowymiarowych egzaminów.

Certyfikaty