IELTS

Egzamin IELTS

Kolegium Europejskie prowadzi kurs przygotowawczy do egzaminu IELTS dla osób udających się na studia wyższe lub do pracy w krajach, gdzie angielski jest językiem komunikacji. Certyfikat IELTS jest honorowany przez prawie dziesięć tysięcy instytucji na całym świecie, w tym instytucje edukacyjne agencje rządowe oraz organizacje zawodowe. Nasi nauczyciele to absolwenci prestiżowych polskich i zagranicznych uczelni, którzy prowadzą zajęcia według akredytowanych materiałów dydaktycznych. Kurs IELTS odbywa się 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny (4 godziny lekcyjne) i trwa 12 tygodni. Istnieje możliwość zorganizowania kursów bardziej intensywnych w okresie wakacyjnym.

Kurs IELTS obejmuje: przygotowanie do egzaminu, dostęp do materiałów dydaktycznych w naszej bibliotece oraz egzamin próbny.

Kurs ten jest przeznaczony są dla osób które osiągnęły już poziom B2 i chcą uzupełnić wiedzę niezbędną do zdania egzaminu, zapoznać się z technikami i formatem egzaminacyjnym, rodzajami pytań oraz wymogami egzaminu IELTS.

Zapisy na kurs IELTS w Kolegium Europejskim trwają przez cały rok. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt z nami +48 786 171 881 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Certyfikaty