Uczeń z pasją: Maciek Setkowicz zdobywa Tytuł Mistrza

 

Brawo Maciek!

Jest to z pewnością niezwykły moment w historii Kolegium Europejskiego i powód do ogromnej dumy! Wczoraj (3.10.2023), na obiektach Krakowskiego Klubu Tenisowego Olsza, odbyły się Mistrzostwa Małopolski U16 w tenisie ziemnym, a nasz utalentowany uczeń z klasy Pre IB 1B, Maciek Setkowicz, osiągnął niebywały sukces, zdobywając tytuł Mistrza w grze podwójnej!

To nie tylko osiągnięcie sportowe, ale również wyraz niezwykłego zaangażowania, ciężkiej pracy i determinacji, jakie Maciek włożył w rozwijanie swojego talentu tenisowego. To doskonały przykład, jak pasja i wysiłek mogą przynosić spektakularne efekty.

W trakcie Mistrzostw Małopolski U16, Maciek Setkowicz i jego partner Mikołaj Malcharek (KS Grzegórzecki) zaprezentowali niesamowitą współpracę i umiejętności tenisowe na najwyższym poziomie. Ich gra była pełna pasji i zaangażowania, co przyczyniło się do zdobycia tego prestiżowego tytułu mistrzowskiego.

Ten sukces nie tylko przynosi sławę naszej szkole, ale także inspiruje innych uczniów do dążenia do swoich marzeń i osiągania wybitnych celów. Maciek jest doskonałym wzorem dla młodych sportowców i dowodem na to, że ciężka praca, wytrwałość i oddanie prowadzą do osiągnięcia doskonałości.

Na zdjęciu: Mistrzowie Małopolski w deblu do lat 16; Maciek Setkowicz KT Błonia oraz Mikołaj Malcharek KS Grzegórzecki

 

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować Maćkowi Setkowiczowi tego wspaniałego osiągnięcia. Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek jego wielkiej kariery tenisowej, i nie możemy doczekać się kolejnych sukcesów, jakie przyniesie przyszłość.

Na koniec, chcielibyśmy również podziękować rodzicom i trenerom Macieja, którzy odgrywają istotną rolę w jego sukcesie, wspierając go i motywując do osiągania najlepszych wyników.

Gratulujemy Maciekowi i życzymy mu wielu kolejnych triumfów na drodze jego sportowej kariery. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

 

#SukcesNaszychUczniów #TenisZiemny #MistrzostwaMałopolskiU16 #DumaSzkoły

Certyfikaty