Klasa z maturą polską

Fundacja Rozwoju Dzieci i Młodzieży Przyszłość sfinansuje dla najzdolniejszej młodzieży nieodpłatną  klasę z maturą polską w Kolegium Europejskim w Krakowie.

Nie możemy być nieczuli na to co spotkało młodych ludzi, którzy włożyli ogram pracy w osiągnięcie jak najlepszych wyników w nauce,  czują teraz ogromne rozczarowanie i poczucie niesprawiedliwości z powodu wyników tegorocznej rekrutacji. Nie chcemy zmarnować potencjału zdolnej młodzieży, która osiągnęła bardzo wysoki wynik i nie dostała się do wybranego liceum . Prosimy osoby, które chcą podjąć naukę w Kolegium Europejskim, w klasie z maturą polską ze wsparciem finansowym Fundacji Rozwoju Dzieci i Młodzieży Przyszłość o pilne przesłanie kopii świadectw i wyników z egzaminów,  na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 05.08.2019. W temacie prosimy wpisać "Rekrutacja matura polska".

Bardzo prosimy o informację jakim profilem klasy kandydat jest zainteresowany. Ze strony szkoły nacisk zostanie postawiony na edukację językową. O przyjęciu do szkoły będą decydować wyniki z egzaminów maturalnych i oceny osiągnięte na świadectwie. Wyniki rekrutacji zostaną przedstawione 15.08.2019. W zależności od ilości chętnych zostanie uruchomiony 3 lub 4 letni oddział, profil klasy zostanie ostatecznie potwierdzony w zależności od zainteresowania kandydatów.