Popraw wyniki matury IB z Kolegium Europejskim

Dyplomy z Matury Międzynarodowej możecie odebrać w sekretariacie szkolnym pod koniec sierpnia 2019. Uczniowie, którzy zdawali maturę w maju 2019 i chcieliby poprawiać wybrane przedmioty mogą to zrobić w sesji listopadowej 2019, majowej 2020 lub później. Każdemu uczniowi przysługują dwie dodatkowe sesje, w których może poprawiać uzyskane na Certyfikacie lub Dyplomie oceny. Przystąpienie do dodatkowej sesji jest płatne tak jak poniżej. Na Certyfikacie lub Dyplomie zawsze jest wpisywana ocena wyższa. Można przenosić oceny z Internal lub External Assessment.

Uczniowie, którzy są zdecydowani, poprawiać przedmiot/y proszeni są o kontakt z Panią Magdaleną Bracio, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., , w celu zgłoszenia przedmiotów do poprawki w sesji listopad 2019. W przypadku braku wpłaty uczeń nie będzie zarejestrowany do matury w tym terminie.