University of Nebraska-Lincoln w KE

Kolegium Europejskiego w ramach współpracy gościło profesorów i doktorantów University of Nebraska-Lincoln, którzy prowadzili przez cały tydzień w naszej szkole wykłady i warsztaty z dziedziny nauk społecznych i biznesu. Wykłady i warsztaty były przeznaczone dla uczniów klas pre-IB, którzy chcieli pogłębić swoją wiedzę na temat sposobów prowadzenia badań naukowych (technik badawczych, zbierania, analizy i symulacji danych). Uczniowie pracowali w 4  różnych zespołach tematycznych. Po zakończeniu warsztatów każdy z uczniów otrzymał specjalny certyfikat ukończenia warsztatów, jak również będzie mógł kontynuować w przyszłości prace badawcze z Uniwersytetem Lincoln. Pracownicy University of Nebraska-Lincoln prowadzili również ciekawe zajęcia w klasach gimnazjum i szkoły podstawowej.

Kadra nauczycielska - pełna lista nauczycieli