Kolegium Europejskie mecenasem Międzynarodowego Kongresu

Kolegium Europejskie mecenasem Międzynarodowego Kongresu Ekonomii Wartości w Krakowie. Wśród prelegentów byli między innymi: Jerzy Buzek, Jerzy Owsiak, Rober Biedroń, Jarosław Gowin, Janusz Filipiak oraz goście zagraniczni: Takaharu Tezuka, Gil Penalosa, Stella Nakawuki Lukwago. Międzynarodowego Kongresu Ekonomii Wartości to:

Unikalna formuła

Zagadnienia współczesnej ekonomii rozpatrywane interdyscyplinarnie. Dwa dni intensywnych dyskusji między wybitnymi przedstawicielami świata polityki, biznesu, administracji publicznej oraz kultury, a także: sesje inspiracyjne, slam battles, intellectual speed dating, wystawy i koncerty.

Prawdziwe wartości

Nowa ekonomia nie ignoruje zysku, ale pokazuje, że tak naprawdę jest on możliwy do osiągnięcia tylko w powiązaniu z kulturą, rozwojem, innowacyjnością, ekologią, uczciwością i zaufaniem. Świeże, uwzględniające wartości spojrzenie na biznes, które przy okazji przynosi nam szczęśliwe życie w czystym środowisku.

Konkretne działania

Nie poprzestajemy na teorii. Zapraszamy wszystkich, którzy już realizują ekonomię wartości, a także tych, którzy chcą ją wdrożyć – założycieli start-upów, przedstawicieli firm, samorządów oraz artystów. Przedstawiamy dobre praktyki z całego świata: od Krakowa po Nowy Jork; pokazujemy, że "to" dzieje się już!

Kadra nauczycielska

Certyfikaty