Matura w Kolegium Europejskim

Inne oferty edukacyjne

Dodatkowe kursy w Kolegium Europejskim

Międzynarodowy charakter

Uczniowie Kolegium Europejskiego pochodzą z różnych części świata. Tworzą unikalne wielokulturowe i wielojęzyczne środowisko. Tutaj poznasz przyjaciół z całego świata i zrozumiesz inne kultury, a codziennością będzie rozmowa w języku angielskim.

Matura międzynarodowa IB | matura polska

Klasa maturą międzynarodową IB czy matura polską? Wszystko jedno! W Kolegium Europejskim ie tylko zdobędziesz wiedzę ale też nauczysz się krytycznego myślenia, analizy i samodzielności w nauce.

Nowoczesne wyposażenie

Na krakowskim Zabłociu czeka na Ciebie liceum z przestronnymi i jasnymi salami lekcyjnymi z klimatyzacją z pracowniami multimedialnymi. Gdzie czas wolny spędzasz w specjalnie dla Ciebie przygotowanych chillout room-ach. Szkoła, która jest miejscem pełnym energii.

Witamy w

Kolegium Europejskim

Kolegium Europejskie powstało w 2004 roku. Od pierwszego dnia jest to miejsce dla ambitnych i ciekawych świata młodych ludzi! Nasi uczniowie pochodzą z różnych zakątków świata i tworzą wyjątkową międzynarodową społeczność. Dzięki tej wielokulturowej mozaice nasza szkoła to nie tylko miejsce nauki, lecz przede wszystkim jest to przestrzeń spotkań z różnorodnością języków, kultur i doświadczeń edukacyjnych.

Kolegium Europejskie - nowoczesna wizja edukacji

Od 2004 roku, Kolegium Europejskie w Krakowie stanowi innowacyjną placówkę edukacyjną, która oferuje prywatne liceum z międzynarodową maturą IB oraz szkołę podstawową. Nasza szkoła kładzie nacisk na rozwój akademicki, kreatywność oraz wielokulturowość.

Kolegium Europejskie - najlepsza droga ku prestiżowym uczelniom

Dzięki różnorodnym profilom kształcenia, indywidualnemu podejściu do uczniów i wsparciu w procesie aplikacyjnym, Kolegium Europejskie umożliwia dostanie się na renomowane uczelnie zagraniczne, takie jak Harvard, Yale, MIT, Cambridge, Oxford, a także na najlepsze polskie uczelnie.

Kolegium Europejskie - międzynarodowe środowisko

Nasza szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale również wielokulturowa społeczność. Uczniowie z całego świata, w tym z Kanady, USA, Nowej Zelandii, Korei, Wietnamu, Szwajcarii, UK, Ukrainy, tworzą unikatową atmosferę, sprzyjającą szybkiemu opanowywaniu języków obcych oraz rozwijaniu międzynarodowych więzi.

Kolegium Europejskie - tutaj kształcimy Obywateli Świata

Szkolna strategia

Jak osiągnąć sukces!

Zbierz informacje

Pierwszym krokiem w wyborze szkoły średniej jest zebranie informacji o liceach Możesz korzystać z internetu, rozmów z nauczycielami czy też wybrać się na dni otwarte. Poznaj atmosferę nowej szkoły i oferowane programy nauczania.

Zastanów się nas swoimi celami i preferencjami

Zastanów się w jakim liceum chcesz się uczyć. Czy zależy Ci na rozszerzeniu któregoś z przedmiotów, międzynarodowej maturze? A może najważniejsza jest nauka języków obcych i atmosfera wielokulturowej szkoły? .

Wybierz Kolegium Europejskie

Kolegium Europejskie to międzynarodowa atmosfera, dwujęzyczność i szkoła w centrum miasta na Zabłociu, blisko Bulwarów Wiślanych i stacji kolejki miejskiej -Dworzec Płaszów.

Szkolne Aktualności