Rekrutacja do klas IB po pierwszej klasie liceum lub technikum

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką w Kolegium Europejskim (w szkole podstawowej, gimnazjum lub liceum z maturą międzynarodową IB) na odwiedzenie naszej szkoły i wzięcie udziału w dniach otwartych. Dni otwarte odbędą się: 02.12.2017 (sobota), 27.01.2018 (sobota), 30.03.2018 (piątek) w godzinach 9:00-14:00.
W czasie dni otwartych będzie możliwość poznania szkoły, spotkania się i porozmawiania z uczniami, nauczycielami oraz dyrekcją. Na uczestników będą czekać również ciekawe prezentacje. W celu zadbania o jak najlepsze przegotowanie merytoryczne oraz organizacyjne bardzo prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego:

Jesteś w pierwszej klasie liceum - jeszcze nie jest za późno, aby zdawać maturę międzynarodową IB! Skontaktuj się z nami a my pokażemy Ci ogromne możliwości i przewagę matury międzynarodowej IB zdawanej w Kolegium Europejskim nad maturą polską. Między innymi:
- dużo lepsze przeliczniki w rekrutacji na uczelnie wyższe,
- 100% naszych absolwentów dostaje się na studia,
- niektóre uczelnie zagraniczne przyjmują już naszych uczniów na podstawie ocen pierwszego semestru klasy maturalnej,
- 30% matury możesz sobie zapewnić w trakcie roku szkolnego,
- nauczanie przedmiotów w kilku osobowych grupach!
- uczysz się tylko wybranych przez siebie 6 przedmiotów w tym nietypowych np. biznes, psychologia, informatyka itp.
- doskonała znajomość języka angielskiego,
- oraz wiele innych.
Zapraszamy do kontaktu: Kolegium Europejskiego tel. +48 733 88 31 21 lub przez pocztę elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. oraz odwiedzenia naszej strony internetowej www.ke.edu.pl

W sprawie rekrutacji można dzwonić codziennie w godzinach 13-15.

Zapraszamy też na dyżury rekrutacyjne w każdy czwartek w godzinach 12.00-15.00 oraz w środy w godzinach popołudniowych 15.00-17.00. Na dyżurach dostępne będzie dla Państwa więcej osób: koordynator matur międzynarodowych, nauczyciele, przedstawiciel dyrekcji i zarządu, którzy chętnie odpowiedzą na pytania. Będzie również możliwość podpisania umowy.
Oprócz tego można się umówić z koordynatorem matur międzynarodowych w każdy dzień na spotkanie w godzinach 9-14 lub Dyrektorem Kolegium Europejskiego w godzinach popołudniowych po wcześniejszej informacji telefonicznej.
Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia telefonicznie +48 733883121 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kadra nauczycielska

Certyfikaty