• DZIEŃ OTWARTY
  Wtorek 25 kwietnia 2017
  Kolegium Europejskie w Krakowie (IB World School 1528) serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na kolejny Dzień Otwarty, który
  odbędzie się we wtorek 25 kwietnia 2017 w godzinach od 10:00 do 17:00. Do Państwa dyspozycji będzie dyrekcja szkoły oraz koordynator matury
  międzynarodowej IB. Będzie można, obejrzeć szkołę, porozmawiać z dyrekcją i z uczniami o atutach szkoły i uczenia się w systemie IB.
 • MATURA MIĘDZYNARODOWA IB
  NAJLEPSZY START W PRZYSZŁOŚĆ
  Zapewniamy najlepszą edukację i zawsze staramy się zdobyć zaufanie uczniów.
  Nasi absolwenci to pewni siebie, ciekawi świata, nie bojący się nowych wyzwań młodzi ludzie,
  ale jednocześnie potrafiący dokonywać dobrych wyborów i planujący swoją przyszłość, również z myślą o innych.
 • EDUKACJA BEZ GRANIC
  DROGA NA NAJLEPSZE UNIWERSYTETY ŚWIATA
  Zapewniamy najlepszą edukację i zawsze staramy się zdobyć zaufanie uczniów.
  Realizowany program nauczania IB otwiera nieograniczone możliwości w drodze na najlepsze uniwersytety świata.
  Nasi absolwenci już tam studiują.
 • UCZNIOWIE Z CAŁEGO ŚWIATA
  MIEDZYNARODOWOŚĆ
  Zapewniamy najlepszą edukację i zawsze staramy się zdobyć zaufanie uczniów.
  W klasach i na korytarzach panuje międzynarodowa atmosfera, którą tworzą uczniowie z wielu krajów świata.

Liceum z maturą międzynarodową

Matury Międzynarodowa (International Baccalaurate Diploma Programme) to 2-letni program nauczania prowadzony w dwóch ostatnich klasach liceum. Przy czym nauczanie w programie matury międzynarodowej IB DP obejmuje sześć przedmiotów wybranych przez ucznia.

Czytaj więcej

Rekrutacja

Kolegium Europejskie w Krakowie prowadzi rekrutację uczniów do liceum z maturą międzynarodową IB do klas I, II i III, gimnazjum językowego do klasy II i III oraz do szkoły podstawowej do klas V, VI i VII z poszerzonym programem nauczania języka angielskiego.

Czytaj więcej

Kursy

Kolegium Europejskie jako szkoła z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu w systemie matury międzynarodowej i jej przeprowadzaniu prowadzi kursy przygotowawcze dla polskich i zagranicznych uczniów do egzaminów: TOEFL, SAT, IELTS, itp. Zapraszają doświadczeni prowadzący.

Czytaj więcej

 

O Kolegium Europejskim

Kolegium Europejskie w Krakowie to działające od 2004 roku prywatne gimnazjum, szkoła podstawowa i liceum z maturą międzynarodową IB oraz maturą polską. Szkoła oferuje ciekawe profile, możliwość wyboru przedmiotów i naukę w małych grupach. Kolegium Europejskie otwiera drogę na uczelnie zagraniczne, między innymi: HARVARD, YALE, MIT, CAMBRIDGE, OXFORD, gdzie już studiują nasi absolwenci oraz na najlepsze uczelnie polskie. Pomagamy w składaniu podań i zebraniu niezbędnych dokumentów.

Chcesz mieć przyjaciół z całego świata? Przyjdź do nas, tu uczy się młodzież z Kanady, USA, Nowej Zelandii, Korei, Wietnamu, Szwajcarii, UK, Ukrainy i wielu innych krajów. Mieszające się języki podczas przerw lekcyjnych przenoszą nas w inny świat tworząc wyjątkową atmosferę tej szkoły. W międzynarodowym towarzystwie nauka języków jest bardzo szybka i efektywna. Kolegium Europejskie to szkoła, do której dzieci chodzą z przyjemnością a nie z obowiązku.

Czytaj więcej

Wiadomości

Oglądnij film o szkole

 

Nasze kursy

Certyfikaty