• MATURA MIĘDZYNARODOWA IB
  NAJLEPSZY START W PRZYSZŁOŚĆ
  Zapewniamy najlepszą edukację i zawsze staramy się zdobyć zaufanie uczniów.
  Nasi absolwenci to pewni siebie, ciekawi świata, nie bojący się nowych wyzwań młodzi ludzie,
  ale jednocześnie potrafiący dokonywać dobrych wyborów i planujący swoją przyszłość, również z myślą o innych.
 • EDUKACJA BEZ GRANIC
  DROGA NA NAJLEPSZE UNIWERSYTETY ŚWIATA
  Zapewniamy najlepszą edukację i zawsze staramy się zdobyć zaufanie uczniów.
  Realizowany program nauczania IB otwiera nieograniczone możliwości w drodze na najlepsze uniwersytety świata.
  Nasi absolwenci już tam studiują.
 • UCZNIOWIE Z CAŁEGO ŚWIATA
  MIEDZYNARODOWOŚĆ
  Zapewniamy najlepszą edukację i zawsze staramy się zdobyć zaufanie uczniów.
  W klasach i na korytarzach panuje międzynarodowa atmosfera, którą tworzą uczniowie z wielu krajów świata.

Liceum z maturą międzynarodową

Matury Międzynarodowa (International Baccalaureate Diploma Programme) to 2-letni program nauczania prowadzony w dwóch ostatnich klasach liceum. Przy czym nauczanie w programie matury międzynarodowej IB DP obejmuje sześć przedmiotów wybranych przez ucznia.

Czytaj więcej

Rekrutacja

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2018/19 do wszystkich klas szkoły podstawowej oraz gimnazjum i liceum z maturą międzynarodową. Nie czekaj do ostatniej chwili, liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy na spotkania rekrutacyjne i dni otwarte w Kolegium Europejskim

Czytaj więcej

Kolegium Europejskie zaprasza do szkoły podstawowej

Kolegium Europejskie prowadzi nabór do klas IV-VIII szkoły podstawowej. Wszystkich zainteresowanych nauką w naszej szkole zapraszamy na najbliższy dzień otwarty  3.03.2018 roku.

Czytaj więcej

O Kolegium Europejskim

Kolegium Europejskie w Krakowie to działające od 2004 roku prywatne gimnazjum, szkoła podstawowa i liceum z maturą międzynarodową IB oraz maturą polską. Szkoła oferuje ciekawe profile, możliwość wyboru przedmiotów i naukę w małych grupach. Kolegium Europejskie otwiera drogę na uczelnie zagraniczne, między innymi: HARVARD, YALE, MIT, CAMBRIDGE, OXFORD, gdzie już studiują nasi absolwenci oraz na najlepsze uczelnie polskie. Pomagamy w składaniu podań i zebraniu niezbędnych dokumentów.

Kolegium Europejskie to najlepsza szkoła w Krakowie dla kandydatów na wyższe uczelnie! 100% naszych absolwentów dostaje się na studia wyższe. Nie sztuka skończyć liceum i zdać maturę, sztuka dostać się na studia a my w tym jesteśmy najlepsi!

Chcesz mieć przyjaciół z całego świata? Przyjdź do nas, tu uczy się młodzież z Kanady, USA, Nowej Zelandii, Korei, Wietnamu, Szwajcarii, UK, Ukrainy i wielu innych krajów. Mieszające się języki podczas przerw lekcyjnych przenoszą nas w inny świat tworząc wyjątkową atmosferę tej szkoły. W międzynarodowym towarzystwie nauka języków jest bardzo szybka i efektywna. Kolegium Europejskie to szkoła, do której dzieci chodzą z przyjemnością a nie z obowiązku.

Absolwent Kolegium Europejskiego to młody obywatel świata – posługujący się biegle językiem angielskim oraz swobodnie drugim językiem obcym. Dla którego studiowanie w dowolnym miejscu na świecie nie stanowi żadnego problemu. To człowiek dojrzały, pewny siebie, nauczony krytycznego myślenia i samodyscypliny. Tolerancyjny, szanujący drugiego człowieka i tego, co inne, ale równocześnie umiejący bronić własnych przekonań i wartości.

Czytaj więcej


Z życia szkoły


Szkolna grupa teatralna w Kolegium Europejskim

Szkolna grupa teatralna w Kolegium Europejskim wystawiająca sztuki w języku angielskim prowadzona przez native speakera z USA Kaleigh. Nasze dotychczasowe osiągnięcia to m. in. występ (2 lata z rzędu) w the Cracow Festival of School Theatres in English

Czytaj więcej

Studniówka 2018 w Kolegium Europejskim

Jak nakazuje tradycyj na 100 dni przed maturą nasi tegoroczni maturzyści bawili się na tradycyjnej Studniówce. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Czytaj więcej
matura ib Kolegium Europejskie

Uczniowie KE w Indiach

W ramach wymiany między szkolnej uczniowie Kolegium Europejskiego wyjechali do szkoły Strawberry Fields w Indiach. W oczekiwaniu na relacje po powrocie naszych koleżanek i kolegów zamieszczamy nadesłane zdjęcie z pierwszych dni pobytu.

Czytaj więcej

Wiadomości

Oglądnij film o szkole

 

Nasze kursy

kolegium europejskie

Kadra nauczycielska

Certyfikaty