• MATURA MIĘDZYNARODOWA IB
  NAJLEPSZY START W PRZYSZŁOŚĆ
  Zapewniamy najlepszą edukację i zawsze staramy się zdobyć zaufanie uczniów.
  Nasi absolwenci to pewni siebie, ciekawi świata, nie bojący się nowych wyzwań młodzi ludzie,
  ale jednocześnie potrafiący dokonywać dobrych wyborów i planujący swoją przyszłość, również z myślą o innych.
 • EDUKACJA BEZ GRANIC
  DROGA NA NAJLEPSZE UNIWERSYTETY ŚWIATA
  Zapewniamy najlepszą edukację i zawsze staramy się zdobyć zaufanie uczniów.
  Realizowany program nauczania IB otwiera nieograniczone możliwości w drodze na najlepsze uniwersytety świata.
  Nasi absolwenci już tam studiują.
 • UCZNIOWIE Z CAŁEGO ŚWIATA
  MIEDZYNARODOWOŚĆ
  Zapewniamy najlepszą edukację i zawsze staramy się zdobyć zaufanie uczniów.
  W klasach i na korytarzach panuje międzynarodowa atmosfera, którą tworzą uczniowie z wielu krajów świata.
matura ib

Liceum z maturą międzynarodową

Matury Międzynarodowa (International Baccalaureate Diploma Programme) to 2-letni program nauczania prowadzony w dwóch ostatnich klasach liceum. Nauczanie w programie matury międzynarodowej IB DP obejmuje sześć przedmiotów wybranych przez ucznia.

Czytaj więcej

Rekrutacja

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką w Kolegium Europejskim w szkole podstawowej oraz trzy i czteroletnim liceum z maturą IB

Czytaj więcej
szkoła podstawowa kraków

Kolegium Europejskie zaprasza do szkoły podstawowej

Kolegium Europejskie prowadzi nabór do klas I-VIII szkoły podstawowej. Wszystkich zainteresowanych nauką w naszej szkole zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Czytaj więcej

Kolegium EuropejskieO Kolegium Europejskim

Kolegium Europejskie w Krakowie to działające od 2004 roku prywatne gimnazjum, szkoła podstawowa i liceum z maturą międzynarodową IB oraz maturą polską. Szkoła oferuje ciekawe profile, możliwość wyboru przedmiotów i naukę w małych grupach. Kolegium Europejskie otwiera drogę na uczelnie zagraniczne, między innymi: HARVARD, YALE, MIT, CAMBRIDGE, OXFORD, gdzie już studiują nasi absolwenci oraz na najlepsze uczelnie polskie. Pomagamy w składaniu podań i zebraniu niezbędnych dokumentów.

Kolegium Europejskie to najlepsza szkoła w Krakowie dla kandydatów na wyższe uczelnie! 100% naszych absolwentów dostaje się na studia wyższe. Nie sztuka skończyć liceum i zdać maturę, sztuka dostać się na studia a my w tym jesteśmy najlepsi!

Chcesz mieć przyjaciół z całego świata? Przyjdź do nas, tu uczy się młodzież z Kanady, USA, Nowej Zelandii, Korei, Wietnamu, Szwajcarii, UK, Ukrainy i wielu innych krajów. Mieszające się języki podczas przerw lekcyjnych przenoszą nas w inny świat tworząc wyjątkową atmosferę tej szkoły. W międzynarodowym towarzystwie nauka języków jest bardzo szybka i efektywna. Kolegium Europejskie to szkoła, do której dzieci chodzą z przyjemnością a nie z obowiązku.

Absolwent Kolegium Europejskiego to młody obywatel świata – posługujący się biegle językiem angielskim oraz swobodnie drugim językiem obcym. Dla którego studiowanie w dowolnym miejscu na świecie nie stanowi żadnego problemu. To człowiek dojrzały, pewny siebie, nauczony krytycznego myślenia i samodyscypliny. Tolerancyjny, szanujący drugiego człowieka i tego, co inne, ale równocześnie umiejący bronić własnych przekonań i wartości.

Czytaj więcej

 

  kolegium europejskie


Z życia szkoły


Uczniowie KE na OEES Kraków 2018

Uczniowie KE, brali udział w Open Eyes Economy Summit międzynarodowym szczycie ekonomii opartej na wartościach społecznych, odbywający się w Centrum Kongresowym ICE Kraków.


Puchar Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego dla uczniów KE!

Zwycięzcami rozgrywki symulacji biznesowej Agencja Interaktywna i zdobywcą Pucharu Rektora został zespół WEB-ON, który reprezentowali uczniowie Kolegium Europejskie.


Lekcja języka angielskiego z posiadłości Thomasa Jeffersona?

Tak, takie wspaniałe możliwości uczenia się ponad granicami stwarzają nam nowe technologie. Prywatną lekcję przez Skype’a poprowadził dla uczniów Kolegium Europejskiego przewodnik Muzeum Monticiello.


Goście z Indii w Kolegium Europejskim!

Witamy serdecznie naszych gości, uczniów i dyrekcję ze szkoły IB w Bangaluru w Indiach, uczestników wymiany międzynarodowej. Życzymy im udanego pobytu w Polsce.

Czytaj więcej

"Kultura jako podstawowy mechanizm rozwoju miasta"

Uczniowie KE wzięli udział w seminarium "Kultura jako podstawowy mechanizm rozwoju miasta" organizowanym przez Międzynarodowe Centrum Kultury i Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Czytaj więcej

Halloween 2018

Wiadomości

Oglądnij film o szkole

 

Nasze kursy

Kadra nauczycielska

Certyfikaty